29.06.2015

Jak Gábina zveřejnila číslo

Byly toho plné noviny. Badmintonista Petr Koukal odjel reprezentovat na Evropské hry a jeho partnerka biatlonistka Gabriela Soukalová mu veřejně „pohrozila“, že když nepřiveze medaili, zveřejní na své facebookové stránce číslo. Jak to dopadlo?

„Petra jsem chtěla takto veřejně hecnout. Byla to legrace. Kdo nás zná, ví, že si ji umíme udělat i ze sebe. Petr hrál dobře a od medaile ho nakonec dělil jeden zápas, když prohrál 1:2 na sety ve čtvrtfinále. Takže chybělo málo a ke zveřejnění číslo nedošlo,“ říká Soukalová.

A jak reagoval Petr? Podívejte se ve videu.

„Video vzniklo, když jsem byla na návštěvě u kamarádky z reprezentace Jitky Landové. A řekla jsem na něm, že zveřejním číslo. Hodně lidem došlo, že jsem neřekla telefonní a spekulovali, jestli to bude číslo bot, nebo startovní, nebo jak se vlastně z toho vyvleču. Tak jsem to původně zamýšlela. Reakce lidí mě nakonec motivovaly, že zveřejním skutečné číslo. Ale nového přítele samozřejmě nehledám. S Petrem jsme moc šťastní a na rande s nikým nepůjdu,“ vysvětluje Soukalová.

A proč se tedy rozhodla zveřejnit své pravé číslo? „Bude to zajímavá sonda do lidských duší. Jsem opravdu zvědavá na reakce. Když bude nejhůř, zkolabuje mi telefon a nebo prostě číslo změním. A nebo mi vůbec nikdo nezavolá,“ podotýká Soukalová.

Jak to dopadlo? Podívejte se na její facebookovou stránku.

 

Další články

Archiv článků

Video / foto dne

Example

Slavnostní ceremoniál zakončení Evropských her

Flash news

28.06.2015

Judo: v týmech bez medaile

Naši judisté podlehli v týmové soutěži v opravách Němcům 1:4 a medaili tak nezískají.

27.06.2015

Krpálek ve finále

Judista Lukáš Krpálek úspěšně zvládl semifinálový duel, když porazil Francouze Cyrille Mareta. V podvečer bude bojovat o první české zlato na hrách s Nizozemcem Henkem Grolem.

Social Hub